no-img
معلم فایل

آزمون ضمن خدمت نقش حجاب در حفظ حریم خانواده - معلم فایل


معلم فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

آزمون ضمن خدمت نقش حجاب در حفظ حریم خانواده
zip
مرداد ۱۹, ۱۴۰۰
2000 تومان
0 فروش
2000 تومان – خرید

آزمون ضمن خدمت نقش حجاب در حفظ حریم خانواده


این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت نقش حجاب در حفظ حریم خانواده می باشد.

این سوالات با توجه به مواد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان تهیه شده و کمک بسزایی به شما در زمینه قبولی در این آزمون می نماید. شما با مطالعه این مجموعه نیاز به خرید و مطالعه هیچگونه کتاب و نمونه سوال دیگری نخواهید داشت.

همه فایلها با فرمت pdf بوده که میتوانید کلمات کلیدی را در آن جست و جو نمایید. سعی کنید به جای انتخاب کل متن سوال، کلمات کلیدی مهم آن را جهت جست و جو انتخاب کنید. نرم افزار پیشنهادی جهت نمایش فایل های pdf در رایانه Adobe Reader است که می توانید آنرا از اینجا دریافت نمایید. جهت جست و جو کلید ها ctr+F را همزمان فشرده تا صفحه جست و جو نمایش داده شود.

دانلود سوالات ضمن خدمت نقش حجاب در حفظ حریم خانواده + پاسخنامه
فرمت فایل : pdf قابل سرچ هنگام آزمون
تعداد سوالات فایل: 56 سوال 20 مرداد ماه 1400
کد دوره : ۹۱۳۰۱۸۴۵
مدت دوره: 8 ساعت

کاملترین و جامع ترین محتوای موجود در اینترنت و وبسایت درسی فایل با موضوع سوالات و محتوا و منابع ضمن خدمت نقش حجاب در حفظ حریم خانواده در یک فایل PDF قابل سرچ بصورت کاملا رایگان از وبسایت درسی فایل اماده دانلود و دریافت می باشد لازم به ذکر است وبسایت ما از این به بعد کلیه سوالات و نیاز های ویژه فرهنگیان را بصورت رایگان عرضه خواهد نمود .

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی است
با دانلود ضمن خدمت نقش حجاب در حفظ حریم خانواده از وبسایت درسی فایل کلیه سوالات آزمون های مراحل قبل را به همراه جواب در اختیار خواهید داشت که همه نیازهایتان برای موفقیت در این آزمون را براورده می سازد این فایل شامل 49 سوال به همراه پاسخ است

فرهنگی گرامی ما مفتخریم که شما وبسایت معتبر درسی فایل راجهت دانلود فایل آموزشی خود انتخاب کرده اید ما هم متعهد به پشتیبانی 24 ساعته و ارائه فایل با کیفیت شما می باشیم.

تضمین خرید شما با پاسخ دهی 24 ساعته

(ایمیل drsifile@yahoo.com) – (تلگرام : madresehfile@)

لینک خرید فایل

2000 تومان – خرید


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ads

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.