no-img
معلم فایل

دانلود دفتر مشق کلاس اول - معلم فایل


معلم فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود دفتر مشق کلاس اول
امتیاز 5.00 ( 1 رای )دانلود دفتر مشق کلاس اول">دانلود دفتر مشق کلاس اول بخش ۲ نشانه ها۱

تعداد صفحات: 33

نوع فایل: پی دی اف 

شرح مختصر فایل

دفتر مشق کلاس اول یک دفتر با سرمشق های آماده برای کلاس اول است. امروزه برای سبک کردن کیف دانش آموزان اکثر معلم ها کتاب دانش آموزان را در مدرسه نگه می دارند و فقط سرمشق های مربوط به کتاب را در دفتر مشق می نویسند تا دانش آموز در خانه تمرین کند. این کار علاوه بر این که زمان زیادی را از مربی می گیرد به خاطر سرعت در هنگام سرمشق نوشتن، امکان اشتباه در آن نیز زیاد است با این وجود، تمرین در خانه رکن اساسی آموزش در مدرسه است و نیاز به سرمشق در کلاس اول به شدت احساس می شود. با خرید این محصول برای فرزندان و یا دانش آموزان کلاس اولی خود دیگر نیاز نیست زمان و انرژی زیادی برای نوشتن سرمشق صرف کنید. تمرین مطالب کتاب فارسی “خواندن” برای والدین که اطلاعی از روش تدریس این درس ها ندارند ممکن است مشکل باشد اما با وجود این محصول بار بزرگی از دوش والدین برداشته می شود. ویژگی مهم دیگر این دفتر این است که در هر صفحه سوالاتی پیرامون مطالب کتاب فارسی خواندن و تمرین های کتاب فارسی نوشتن از قبیل بخش و صداکشی ، تشخیص صداها ، جمله سازی، مرتب کنبد ، کامل کنید و … آمده است. قابل چاپ (پرینت) سیاه و سفید و رنگی از دیگر ویژگی های این محصول می باشذ. دفتر مشق در چهار بخش طراحی شده است.بخشی که در این صفحه برای دانلود قرار داده شده مربوط به صدای ” آ ” تا صدای ” ی”در کتاب فارسی است که مطابق با تمرینات صفحه ی ۲۵ تا ۶۸ کتاب فارسی نوشتن کلاس اول است.جهت دانلود کلیک کنید">
zip
اسفند ۲۶, ۱۳۹۶
5000 تومان
16 فروش
5000 تومان – خرید

دانلود دفتر مشق کلاس اول


دانلود دفتر مشق کلاس اول بخش ۲ نشانه ها۱

تعداد صفحات: 33

نوع فایل: پی دی اف 

شرح مختصر فایل

دفتر مشق کلاس اول یک دفتر با سرمشق های آماده برای کلاس اول است. امروزه برای سبک کردن کیف دانش آموزان اکثر معلم ها کتاب دانش آموزان را در مدرسه نگه می دارند و فقط سرمشق های مربوط به کتاب را در دفتر مشق می نویسند تا دانش آموز در خانه تمرین کند.

این کار علاوه بر این که زمان زیادی را از مربی می گیرد به خاطر سرعت در هنگام سرمشق نوشتن، امکان اشتباه در آن نیز زیاد است با این وجود، تمرین در خانه رکن اساسی آموزش در مدرسه است و نیاز به سرمشق در کلاس اول به شدت احساس می شود. با خرید این محصول برای فرزندان و یا دانش آموزان کلاس اولی خود دیگر نیاز نیست زمان و انرژی زیادی برای نوشتن سرمشق صرف کنید.

تمرین مطالب کتاب فارسی “خواندن” برای والدین که اطلاعی از روش تدریس این درس ها ندارند ممکن است مشکل باشد اما با وجود این محصول بار بزرگی از دوش والدین برداشته می شود. ویژگی مهم دیگر این دفتر این است که در هر صفحه سوالاتی پیرامون مطالب کتاب فارسی خواندن و تمرین های کتاب فارسی نوشتن از قبیل بخش و صداکشی ، تشخیص صداها ، جمله سازی، مرتب کنبد ، کامل کنید و … آمده است. قابل چاپ (پرینت) سیاه و سفید و رنگی از دیگر ویژگی های این محصول می باشذ.

دفتر مشق در چهار بخش طراحی شده است.بخشی که در این صفحه برای دانلود قرار داده شده مربوط به صدای ” آ ” تا صدای ” ی”در کتاب فارسی است که مطابق با تمرینات صفحه ی ۲۵ تا ۶۸ کتاب فارسی نوشتن کلاس اول است.

چند نکته مهم برای اطمینان شما

تضمین و راهنمایی برای خرید – پاسخ دهی به اشکالات توسط مدیر وبسایت با پشتیبانی تمام وقت
بعدا از خرید فایل یک لینک دانلود مستقیم و یک لینک دانلود به ایمیل شما بصورد خود کار ارسال می گردد
در صورت درخواست از ما در سروش و تلگرام خود فایل نیز برایتان فوری ارسال می شود

آیدی سروش درسی فایل: ? https://sapp.ir/darsifile
آیدی تلگرام درسی فایل😕 https://t.me/darsifile

لینک خرید فایل

5000 تومان – خرید


موضوعات :
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید