no-img
معلم فایل

دانلود نرم افزار تایپ کارنامه توصیفی(رایگان) - معلم فایل


معلم فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار تایپ کارنامه توصیفی(رایگان)
امتیاز 5.00 ( 2 رای ) دانلود نرم افزار تایپ کارنامه توصیفی(رایگان)"> دانلود رایگان نرم افزار توصیفی1397

نرم افزار تکمیل فرم الف گزارش پیشرفت تحصیلی 97

 این نرم افزار تنها با هدف یاری بخشی به همکاران معلم و ساده سازی و سرعت بخشی به تکمیل نمون برگ گزارش پیشرفت تحصیلی –تربیتی، با صرف هزینه های زمانی و مادی شخصی، بدون چشمن داشتی ، با همراهی انتشارات گردوی دانش ،تولید شده و رایگان در اختیار قرار گرفته است. بی تردید گام نخست با نارسایی هایی روبروست،  لطفا شما خوبان آگاه هر گونه می توانید چه در بخش فنی و چه علمی برای ارتقا نسخه های بعدی یاریگری خود را از ما دریغ نفرمایید.

مراحل استفاده از نرم افزار

  •       روی گزینه ی دانلود کلیک کرده و فایل نرم افزار را پیاده نمایید
  •       فایل را به مدیر مدرسه داده تا ابتدا از حالت فشرده در آورده و سپس روی سیستم کامپیوتری که نرم افزار توصیفی مدرسه، روی آن نصب است فایل «مدیر »را نصب و اجرا نماید.
  •       پس از بارگذاری ( مشخصات دانش آموز و کلاس و...) فایل« معلم »را در اختیار معلم قرار گیرد تا او با کمک راهنماهای هر بخش نسبت به تکمیل توصیف عملکرد در خانه در مدرسه در ...  اقدام کند
  •         پس از تکمیل گزارش پیشرفت تحصیلی توسط معلم و کنترل نهایی یک به یک آنها به این معنا که  آیا توصیف ها روان و گویا هست ؟ آیا توصیف ها با واقعیت یادگیری دانش آموز همخوانی دارد ؟ آیا توصیف ها به قدری بلند نیست که از مکان معین شده کارنامه خارج گردد و... فایل به مدرسه داده می شود.
  •        مدیر بعد از دریافت، نمون برگ «الف» را پرینت گرفته و به معلم خواهد داد .
  •     معلم نمون برگ «الف» را تحویل اولیای دانش آموز می نماید . تا اولیا با مطالعه توصیف معلم ، از کم و کیف عملکرد تحصیلی – تربیتی فرزند خود آگاه شده و چنانچه ضعفی در عملکرد تحصیلی-تربیتی وی مشاهده کنند قادر باشند نسبت به انجام فعالیت‌های اصلاحی یا تکمیلی خود به منظور بهبود عملکرد دانش آموز با رهنمودها و توصیه‌های معلم اقدام نمایند

نرم افزار تایپ گزارش پیشرفت تحصیلی سال 1397

با دانلود این نرم افزار به راحتی می توانید کارنامه های گزارش پیشرفت تحصیلی و تربیتی را بدون  اینکه زمان زیادی صرف کنید تایپ کنید. این نرم افزار دارای راهنمای کامل استفاده است و به راحتی قابل استفاده می باشد . برای ورود نتایج می بایست فقط چهار عدد ۱ برای دانش آموز خیلی خوب ، ۲ برای دانش آموز خوب ، ۳ برای دانش آموز قابل قبول و ۴ برای دانش آموز نیاز به تلاش را در جلوی اسم هر دانش آموز وارد کنید. کافیست فقط یک بار موارد مربوط به هر دانش آموز خوب و خیلی خوب و قابل قبول و نیاز به تلاش بیشتر را وارد کنید و سپس با کپی آن برای سایر دانش آموزان دیگر مجبور به نوشتن آن برای همه نیستید. این نرم افزار دارای دو بخش است که بخش اول آن مشخصات مربوط به دانش آموزان را به این نرم افزار انتقال می دهد و بخش بعدی مربوط به معلمان است که در آن توضیحات توصیفی خود در مورد هر دانش آموز را وارد کنند.

جهت دانلود رایگان کلیک کن

 ">
zip
مهر ۲۷, ۱۳۹۶
0 تومان
197 فروش
رایگان – خرید
ads

مطالب مرتبط


دیدگاه ها


پاسخی بگذارید