no-img
معلم فایل

دانلود گزارش تخصصی آشنا کردن وعلاقمند کردن هنر آموزان به رشته کامپیوتر - معلم فایل


معلم فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود گزارش تخصصی آشنا کردن وعلاقمند کردن هنر آموزان به رشته کامپیوتر
zip
شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
2000 تومان
1 فروش
2000 تومان – خرید

دانلود گزارش تخصصی آشنا کردن وعلاقمند کردن هنر آموزان به رشته کامپیوتر


دانلود گزارش تخصصی آشنا کردن وعلاقمند کردن هنر آموزان به رشته کامپیوترشنا کردن وعلاقمند کردن هنر آموزان به رشته کامپیوتر

تعداد صفحات 25 صفحه

فرمت فایل ورد

قسمتی از فایل

چکیده

 

بررسی های مقدماتی که از دانش اموزان ، مدیران ، مشاوران و مسئولان کار دانش به عمل آمد بیانگر نگرش منفی دانش اموزان به برخی از رشته های کار دانش مثل رشته کامپیوتر می باشد. امروزه کشور به نیروهای انسانی ماهر ونیمه ماهر نیازمند است که بتواند نیازهای شغلی جامعه را رفع کنند. از طرف دیگر ظرفیت پذیرش دانشگاه ها نسبت به شرکت کنندگان رشته کامپیوتر محدود است رشته های کار دانش مثل رشته کامپیوتر می توانند این مشکلات راحل کنند، به شرطی که دانش آموزان رشته کامپیوتراولا مهارتهای لازم را جهت وردود به بازار کار کسب کنند .ثانیا زمینه های لازم جهت جذب آنان در بازار کار مهیا شو . ثالثا در آمد وارزش اجتماعی آنان نسبت به بقیه مشاغل خیلی پایین نباشد.

با توجه به مطالعات مقدماتی مهمترین عوامل موثر بر نگرش دانش آموزان به رشته کامپیوتر عبارت از شرایط خانوادگی از قبیل شغل پدر، سواد والدین، وضعیت اقتصادی خانواده ، وضعیت تحصیلی دانش اموزان ونگرش دانش آموزان به مشاغل ، استخدام ، مهارتهای کار دانش ، آشنایی با رشته کامپیوتر می باشد.

از آنجا که عوامل مذکور، درنگرش دانش آموزان به رشته کامپیوتر می تواند موثر باشد لازم است قابلیت اعتماد آن مورد بررسی قرار گیرد ، پژوهش حاضر به این منظور صورت گرفته است یعنی برای اینکه نشان دهد این عوامل باچه اطمینانی می توانند برنگرش دانش آموزان به رشته کامپیوتر باشند . تا در جهت بهبود بخشیدن به عوامل وشرایط موجود اقداماتی صورت گیرد.

در این پژوهش سعی بر این است که راهکارهای ترغیب دانش آموزان به رشته کامپیوتر را بیان نموده و نقش وظیفه ی خود دانش آموز ، اولیاء ، دبیران و مسئولین برای رسیدن به این مهم مشخص گردد .

2000 تومان – خرید


موضوعات :
ads

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید