no-img
معلم فایل

دانلود pdf کتاب ایموشن کد و بادی کد eft (ضربه تراپی) اثر دکتر بردلی نلسون - معلم فایل


معلم فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود pdf کتاب ایموشن کد و بادی کد eft (ضربه تراپی) اثر دکتر بردلی نلسون
zip
شهریور ۳۱, ۱۳۹۹
8000 تومان
0 فروش
8000 تومان – خرید

دانلود pdf کتاب ایموشن کد و بادی کد eft (ضربه تراپی) اثر دکتر بردلی نلسون


دانلود pdf کتاب ایموشن کد و بادی کد eft (ضربه تراپی) اثر دکتر بردلی نلسون می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم 200 صفحه با بهترین کیفیت تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول:

عنوان: کتاب ایموشن کد و بادی کد eft_(ضربه تراپی)

تالیف: دکتر بردلی نلسون

تعداد صفحات: 200 صفحه

فرمت فایل: pdf

توضیحات مختصر:

با این کتاب به صورت خیلی ساده، روان و روشن میتوان ای اف تی یا همان ضربه ترابی را در کمترین زمان ممکن یاد گرفت و از برای آزاد سازی احساسات گیر افتاده خود کمک بگیرید با کمک ای اف تی میتوان تمام بیماری هایه ناشی از احساسات گیر افتاده را از زندگی خود پاک کرد و میتوان با قدرت این روش راه های کسب ثروت و رونق کسب و کار را با کار بر روی باورها باز کرد.

باورها سازنده زندگی ما هستند به اینگونه که هر باور در زندگی ما در طول مدت طولانی سازنده زندگی ما است با ای اف تی میتوان این باور ها را تغییر داد و باور های منفی چون: کار برایه من زجر آور است، از کار خودم راضی نیستم، من همیشه بیمار میمانم، در خانواده ما پول به سختی بدست می آید، من نمیتوانم در کار خودم خلاق باشم، من توانایی مقابله با این بیماری را ندارم و … بسیاری از باور های دیگر را به باور هایه مثبت تغییر داد که زندگی را بسیار بهتر و شاد تر از قبل میکند.

دکتر بردلی نلسون تمام قوانین و روش هایه ای اف تی یا ضربه ترابی را در این کتاب جای داده است و تمامی متون بصورت حرفه ای و ریز به ریز ترجمه شده است و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده. خودم و بسیار کسانی را میشناسم که با این کتاب توانسته اند ای اف تی را فرا بگیرند و با آن زندگی خود و دیگر عزیزانشان را تغییر دهند و انسان هایه دیگر را از بند بیکاری و باور هایه منفی نجات دهند. هرکسی ایموشن کد بداند و بتواند با آن رویه بیماریه شخص دیگری کار کند میتواند از آن شخص مبلغی به عنوان جایزه دریافت کند که کاملا حلال است.

احساساتی که گیر افتاده اند: همه گیری ناپیدا بدون احساسات چه كسي خواهید شد؟ اگر مجموعهی تمامي تجربیاتتان زندگي امروزتان را شکل داده باشند احساسات ناشي از آنها به زندگيتان رنگ بخشیده اند. احساسات واقعا به زندگي رنگ ميدهند. لحظهای دنیايي را كه هیچ احساسي در آن امکان وقوع نداشته باشد در نظر آوريد.

هیچ لذتي در آن نميتواند وجود داشته باشد. هیچ احساسي اعم از شادی، سعادت، نیکي، مهرباني، عشق و هیچ احساس مثبت ديگری نخواهد بود. البته در اين سیارهی تخیلي هیچ احساس ناخوشايندی نیز وجود نخواهد داشت. نه تاسف، نه خشم، نه افسردگي و نه غم. زندگي در چنین سیارهای تنها به معني زنده بودن است.

اگر نتوانیم هیچ احساسي داشته باشیم زندگي خاكستری و صرفا تبديل به انجام مراسمي از گهواره تا گور ميشود. به خاطر اين كه ميتوانید احساساتي داشته باشید شکرگزار باشید. ولي آيا احساساتي هم بودهاند كه تمايل داشته ايد آنها را تجربه نکنید؟ اگر مثل ساير مردم بوده باشید در زندگي دوران های تاريکي نیز داشته ايد. احتمالا به اضطراب و همین طور غم، خشم، نا امیدی و ترس دچار گشته ايد.

شايد هم در زمان هايي تاسف، افسردگي،خودانگاری ضعیف، ناامیدی يا هر احساس ناخوشايند ديگری را تجربه كرده باشید. ولي شايد متوجه نباشید كه برخي از احساسات ناخوشايندی كه مدت ها پیش داشته ايد هنوز هم به شکلي نهفته و بسیار خطرناك برایتان مشکل ساز هستند. ايموشن كد دربارهی كشف احساسات قديمي و خالصي از دست آنها برای همیشه است.

بخش بزرگی از رنج های ما ناشی از انرژی احساسات ناخوشایندی است که در درون ما “گیر افتادهاند”. ایموشن کد روشی ساده و قدرتمند برای یافتن انرژی های گیر افتاده و رهایی از دست آنها است. بسیاری افراد دريافته اند كه هرگاه خود را از دست احساسات گیر افتاده رها كنند ميتوانند زندگي سالمتر و شادتری داشته باشند. حتي يک احساس گیر افتاده نیز ميتواند هم مشکالت جسماني و هم مشکالت احساسي ايجاد نمايد.

مثال های زير، كه همگي واقعي هستند، نشان ميدهند كه چگونه ميتوان انرژی احساسات گیر افتاده را با استفاده از روش ايموشن كد رها كرد و به لحاظ سالمتي جسماني و احساسي به نتايج سريع و خیره كننده ای رسید: درد توان فرسايي كه آلیسون در ران چپش داشت فورا برطرف گرديد و وی قادر گشت همان شب در يک برنامهی نمايشي برقصد… بردلي نلسون فرهاد فروغمند ايموشن كد 6 افسردگي همیشگي و میل به خودكشي در لیندا ناپديد گرديد…

اضطراب مزمن جنیفر برطرف شد و به همان درجه ای از اعتماد به نفس، كه در آرزويش بود، رسید… شريل سرانجام توانست خشمي را كه نسبت به شوهر سابقش داشت كنار بگذارد و با مرد ديگری رابطه ای عالي و سرشار از عشق برقرار نمايد… درد پای لری همراه با لنگیدنش ناپديد گشتند… حساسیت های كاني برطرف شدند…

8000 تومان – خرید


موضوعات :
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید