no-img
معلم فایل

کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت مدرسان شریف - معلم فایل


معلم فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت مدرسان شریف
zip
مهر ۱۹, ۱۳۹۹
10000 تومان
0 فروش
10000 تومان – خرید

کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت مدرسان شریف


کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت مدرسان شریف

کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل نسخه کامل کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت مدرسان شریف می باشد که در قالب فایل pdf و در 349 صفحه بصورت زیبا و منظم تهیه و تنظیم شده است.

شرح مختصر :

اين كتاب با هدف ارائه‌ مجموعه كامل و ساده جهت آمادگی داوطلبان برای آزمون كارشناسی ارشد رشته‌ علوم تربيتی 1 تهيه و تدوين شده است. كتابی كه پيش رو داريد شامل شرح كامل مطالب درسی به همراه نكات مهم و كليدی براساس سرفصل‌های كنكور می باشد.

وجود تست‌های مربوط به آزمون سراسری و آزاد كه در انتهای هر فصل به صورت تست‌های طبقه‌بندی شده همراه با پاسخ‌های تشريحی آورده شده است، اين امكان را برای داوطلبان فراهم می آورد تا با ديدگاه طراحان تست در سال‌های مختلف آشنا شده و از نظر تنوع تستی مشكلی نداشته باشند.

در انتهای هر فصل تعدادی تست تأليفی تحت عنوان آزمون جهت سنجش دانشجو آورده شده كه پاسخ اين تست‌ها به‌صورت كليدی در انتهای كتاب است.

در انتهای كتاب، سؤالات آزمون سراسری کارشناسی ارشد 97ـ93 و دکتری 97ـ95 همراه با پاسخ كاملاً تشريحی و 3 مرحله آزمون خودسنجی در سطوح A (ساده)، B (متوسط) و C (سخت) ارائه شده است.

در اين كتاب سعی شده است كه از تمام منابع و مراجع‌ اصلی موجود در زمينه‌ اصول و فلسفه‌ تعليم و تربيت استفاده شود تا داوطلبان كنكور بدون هيچ دغدغه‌ و نگرانی ، با اطمينان خاطر به مطالعه اين كتاب اكتفا كرده و از مطالعه منابع اصلي بی نياز باشند.

شرح فایل :

آموزش کامل مطالب درسی نکات مهم و کلیدی به همراه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون های سراسری و آزاد

1055 پرسش چهارگزینه ای شامل 925 سوال با پاسخ تشریحی و 130 سوال با پاسخ کلیدی

ارائه مطالب تستی به روش های ساده و طبقه بندی شده

ارائه 3 آزمون خودسنجی جهت آمادگی هرچه بهتر دانشجویان

ارائه پاسخ تشریحی سوالات آزمون دکتری 95 و 96

این محصول قابل استفاده برای دانشجویان دوره های کارشناسی به عنوان کتاب مرجع دانشگاهی جهت موفقیت در امتحانات پایان ترم می باشد.موضوعات :
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید